Static IMG (Flash replacement)

Úvod

SMSkujte do celého sveta za najvýhodnejšie ceny!


Naša spoločnosť sa zaoberá sms riešeniami už dlhú dobu. Spočiatku boli našími zákaznikmi iba právnické osoby, no rozhodli sme sa tieto služby poskytnúť aj širokej verejnosti. Našu SMS bránu môže používať naozaj každý.


Odosielanie správ cez sms bránu je výhodnejšie ako posielanie z mobilu. Veľkou výhodou je to, že či posielate smsky z domu alebo zo zahraničia do danej krajiny ich cena je vždy rovnaká. Aktuálny cenník sms správ do všetkých krajín a ich mobilných telefónnych sietí si môžete stiahnuť v sekcii Cenník.


Pre používanie sms brány stačí len vyplniť registračný formulár, ktorý nájdete na našej stránke Služby -> SMS brána -> Registrácia. Po úplnej registrácii si môžete zakúpiť kredit spôsobmi uvedenými v časti FAQ.


Ak bol Váš účet aktivovaný a máte zakúpený kredit možete sa prihlásiť k využívaniu našej sms brány.(FAQ) Okrem odosielania sms správ si môžete prezerať aj archív odoslaných správ za posledné dva mesiace.Flex4Grid - Horizon 2020 project
News
03.11.2018
Náš softvérový produkt SAEAUT SNMP OPC Server má za sebou množstvo úspešných nasadení takmer na všetkých kontinentoch pre riadenie a monitorovanie IT zariadení v dátových centrách, priemyselných podnikoch, v atómovej elektrárni, riadiacom centre letovej prevádzky... . Postupne aktualizujeme webové stránky pre všetky naše produkty pre zabezpečenie responzivity na všetkých zariadeniach a mimoriadne rýchle zobrazenie pomocou technológie AMP - Accelerated Mobile Pages. Pozrite si novú webovú stránku SAEAUT SNMP OPC Servera využívajúcu AMP. Radi poskytneme skúsenosti z využitia tejto technológie aj našim zákazníkom.
17.10.2018
Pozrite si najnovšiu stránku k OpcDbGateway využívajúcu technológiu AMP - Accelerated Mobile Pages, ktorá zabezpečuje extrémne rýchle načítanie stránky na všetkých typoch zariadení. Ak máte záujem o vytvorenie nových web stránok alebo inováciu Vášho webu s využitím AMP obráťte sa na nás.
16.10.2018
Nový popis OpcDbGateway zdôrazňuje jeho využitie ako aplikačnej platformy pre integráciu softvérových aplikácií, konfiguráciu, programovanie, ladenie a cyklické (IEC 61131-3) aj udalosťami riadené (IEC 61499) spracovanie dát, možnosti využiť širokého spektra "open source" štandardných konzolových aplikácii implementovaných napr. v jazykoch C, C++, Python, aplikácii nad Node.js v JavaScripte, alebo nasadených pomocou Docker kontajnerov a komunikujúcich cez štandardné vstupy a výstupy s jadrom výkonnej aplikácie. ...