Static IMG (Flash replacement)

Úvod

SMSkujte do celého sveta za najvýhodnejšie ceny!


Naša spoločnosť sa zaoberá sms riešeniami už dlhú dobu. Spočiatku boli našími zákaznikmi iba právnické osoby, no rozhodli sme sa tieto služby poskytnúť aj širokej verejnosti. Našu SMS bránu môže používať naozaj každý.


Odosielanie správ cez sms bránu je výhodnejšie ako posielanie z mobilu. Veľkou výhodou je to, že či posielate smsky z domu alebo zo zahraničia do danej krajiny ich cena je vždy rovnaká. Aktuálny cenník sms správ do všetkých krajín a ich mobilných telefónnych sietí si môžete stiahnuť v sekcii Cenník.


Pre používanie sms brány stačí len vyplniť registračný formulár, ktorý nájdete na našej stránke Služby -> SMS brána -> Registrácia. Po úplnej registrácii si môžete zakúpiť kredit spôsobmi uvedenými v časti FAQ.


Ak bol Váš účet aktivovaný a máte zakúpený kredit možete sa prihlásiť k využívaniu našej sms brány.(FAQ) Okrem odosielania sms správ si môžete prezerať aj archív odoslaných správ za posledné dva mesiace.Flex4Grid - Horizon 2020 project
News
04.06.2018
Každá firma prechádza určitým vývojom. V období 1/2015 až 3/2018 aktivity SAE - Automation boli ovplyvnené predovšetkým účasťou na projekte programu Európskej komisie Horizont2020 s akronymom Flex4Grid. Ako nás ovplyvnila účasť v tomto projekte sa dočítate v dokumente SAE – Automation, s.r.o. - charakteristika firmy - 2018.
12.03.2018
Pozrite si video - 2. časti tutorialu o MQTT publish/subscribe komunikácii s využitím OpcDbGateway.
03.02.2018
Pozrite si video, ktoré ukazuje možnosť využitia OpcDbGateway pre IoT. Demonštruje prípad použitia prenosu správ z automatizačného systému budovy do aplikácii využívajúcich MQTT subscribe klienta.