Static IMG (Flash replacement)

Úvod

SMSkujte do celého sveta za najvýhodnejšie ceny!


Naša spoločnosť sa zaoberá sms riešeniami už dlhú dobu. Spočiatku boli našími zákaznikmi iba právnické osoby, no rozhodli sme sa tieto služby poskytnúť aj širokej verejnosti. Našu SMS bránu môže používať naozaj každý.


Odosielanie správ cez sms bránu je výhodnejšie ako posielanie z mobilu. Veľkou výhodou je to, že či posielate smsky z domu alebo zo zahraničia do danej krajiny ich cena je vždy rovnaká. Aktuálny cenník sms správ do všetkých krajín a ich mobilných telefónnych sietí si môžete stiahnuť v sekcii Cenník.


Pre používanie sms brány stačí len vyplniť registračný formulár, ktorý nájdete na našej stránke Služby -> SMS brána -> Registrácia. Po úplnej registrácii si môžete zakúpiť kredit spôsobmi uvedenými v časti FAQ.


Ak bol Váš účet aktivovaný a máte zakúpený kredit možete sa prihlásiť k využívaniu našej sms brány.(FAQ) Okrem odosielania sms správ si môžete prezerať aj archív odoslaných správ za posledné dva mesiace.Flex4Grid - Horizon 2020 project
News
28.07.2017
Rozširovacie DLL, konfigurácie a príklady procesných databáz pre OpcDbGateway a SAEAUT SCADA začíname zverejňovať ako open source na GitHub v OpcDbGatewayEnhancements . Radi uvítame prispievateľov do tohto projektu. ...
29.06.2017
OpcDbGateway umožňuje spracovávať údaje z rôznych externých procesov a tiež zapisovať do nich využívajúc rôzne metódy medziprocesovej komunikácie. Tento článok popisuje možnosti a jednu konkrétnu implementáciu medziprocesovej komunikácie založenú na použití štandardného výstupu z externého procesu do procesu výkonnej aplikácie OpcDbGateway. Hotové alebo vlastné konzolové aplikácie komunikujúce cez štandardné vstupy, výstupy alebo parametre rozhrania príkazového riadka môžu výrazne zvýšiť konfigurovateľnú a/alebo naprogramovanú funkčnosť integrovaných aplikácií založených na OpcDbGateway.
27.06.2017
OpcDbGateway umožňuje doplniť konfigurovateľnú funkcionalitu pomocou zákazníckych DLL. Výmena dát medzi hlavnou výkonnou aplikáciou a zákazníckou DLL môže byť zabezpečená cez funkčné rozhranie v štýle jazyka C alebo cez zdieľané procesné premenné obrazu procesu v pamäti. Výhody a problémy obidvoch metód sú popísané v tomto článku.