View next topic
View previous topic
Page 1 of 1
SAE - Automation, s.r.o. Forum Index -> SAEAUT SMS Service
Author Message
Užitočné SMS aplikácie jednoducho
SAE
PostPosted: Sun Apr 18, 2010 11:03 am  Reply with quote
Site Admin


Joined: 01 Jan 1970
Posts: 16777215
Company: SAE - Automation

Hlavným zámerom pri návrhu produktu SAEAUT SMS Service bolo vytvorenie takej aplikácie, ktorú by mohli jednoducho využívať iné klientske aplikácie (v počítačovej sieti alebo cez Internet) pre posielanie a prijímanie SMS.

Špeciálne klientske aplikácie môžeme pre Vás vytvoriť my alebo, podľa zverejnených príkladov, to môžu urobiť Vaši programátori.

V dokumente SAEAUT SMSresponder nájdete popis a úplný zdrojový kód aplikácie, ktorú môže využiť napr. distribútorská firma pre komunikáciu s dealermi. Umožňuje automatické vyhľadanie informácii požadovaných prostredníctvom SMS a odoslanie taktiež ako SMS.

Aplikácia popísaná v dokumente SAEAUT XlsSmsSender ukazuje ako je možné jednoducho vytvoriť klientskú aplikáciu v Microsoft Office™ produktoch pomocou Visual Basic for Application. Táto aplikácia umožňuje odosielanie SMS priamo z Excelovského zošita.

Priklad komplexnejšieho využitia našich SMS produktov pre zabezpečovanie údržby zariadení je popísaný na stránke SMSalarmMaintenace.

Samozrejme, k SAEAUT SMS Service dodávame tiež štandardné desktopové alebo webové aplikácie pre posielanie/prijímanie individuálnych a skupinových SMS.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   

Post new topic   Reply to topicPowered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group