Static IMG (Flash replacement)

FAQAko sa zaregistrovať k používaniu SMS brány?

Zaregistrovať sa môžete priamo na našej stránke Služby -> SMS brána -> Registrácia. Vyplňte všetky potrebné údaje. Odoslaním potvrdzujete svoju registráciu. Na vami zadanú emailovú adresu Vám bude doručený email s vygenerovanými prihlasovacími údajmi. Do 24 hodín Vám bude odoslaný email s potvrdením o aktivácií Vášho účtu. Tento email bude obsahovať aj špeciálny šesťmiestny kód, ktorý budete používať ako variabilný symbol pri nákupe kreditu prevodom na účet. Od tej chvíle môžete využívať našu SMS bránu.

Ako sa prihlásiť do SMS brány?

Prihlásiť sa môžete nasledovne: Služby -> SMS brána -> Prihlásenie alebo v hornom menu vyberiete položku SMS BRÁNA. Nasledne budete presmerovaný na SMS bránu kde sa budete môcť prihlásiť pomocou prihlasovacích údajov, ktoré Vám boli zaslané v prvom emaily.

Ako si zakúpiť kredit?

Nákup kreditu sa vykonáva dvoma spôsobmi. Prvý je prostredníctvom služby share*it!, kde si môžete zakúpiť kreditný kupón v hodnote 10€ alebo 25€. Ak potrebujete vyšší kredit, musíte si zakúpiť viacej kupónov. Druhý spôsob je prevodom na náš účet, kde suma môže byť ľubovolná (min. 5€). Po prijatí platby na náš účet, Vám bude zaslaný email o navýšení kreditu. Následne Vám bude zaslaná faktúra na Vami zadanú adresu.

Bankový účet: ČSOB

Číslo účtu: 83439413/7500
Variabilný symbol: ako variabilný symbol uveďte vaše prihlasovacie meno bez štátnej predvoľby napr. ak prihlasovacie meno je 421987123456 variabilný symbol je potom 987123456Flex4Grid - Horizon 2020 project
News
03.11.2018
Náš softvérový produkt SAEAUT SNMP OPC Server má za sebou množstvo úspešných nasadení takmer na všetkých kontinentoch pre riadenie a monitorovanie IT zariadení v dátových centrách, priemyselných podnikoch, v atómovej elektrárni, riadiacom centre letovej prevádzky... . Postupne aktualizujeme webové stránky pre všetky naše produkty pre zabezpečenie responzivity na všetkých zariadeniach a mimoriadne rýchle zobrazenie pomocou technológie AMP - Accelerated Mobile Pages. Pozrite si novú webovú stránku SAEAUT SNMP OPC Servera využívajúcu AMP. Radi poskytneme skúsenosti z využitia tejto technológie aj našim zákazníkom.
17.10.2018
Pozrite si najnovšiu stránku k OpcDbGateway využívajúcu technológiu AMP - Accelerated Mobile Pages, ktorá zabezpečuje extrémne rýchle načítanie stránky na všetkých typoch zariadení. Ak máte záujem o vytvorenie nových web stránok alebo inováciu Vášho webu s využitím AMP obráťte sa na nás.
16.10.2018
Nový popis OpcDbGateway zdôrazňuje jeho využitie ako aplikačnej platformy pre integráciu softvérových aplikácií, konfiguráciu, programovanie, ladenie a cyklické (IEC 61131-3) aj udalosťami riadené (IEC 61499) spracovanie dát, možnosti využiť širokého spektra "open source" štandardných konzolových aplikácii implementovaných napr. v jazykoch C, C++, Python, aplikácii nad Node.js v JavaScripte, alebo nasadených pomocou Docker kontajnerov a komunikujúcich cez štandardné vstupy a výstupy s jadrom výkonnej aplikácie. ...