Static IMG (Flash replacement)

FAQAko sa zaregistrovať k používaniu SMS brány?

Zaregistrovať sa môžete priamo na našej stránke Služby -> SMS brána -> Registrácia. Vyplňte všetky potrebné údaje. Odoslaním potvrdzujete svoju registráciu. Na vami zadanú emailovú adresu Vám bude doručený email s vygenerovanými prihlasovacími údajmi. Do 24 hodín Vám bude odoslaný email s potvrdením o aktivácií Vášho účtu. Tento email bude obsahovať aj špeciálny šesťmiestny kód, ktorý budete používať ako variabilný symbol pri nákupe kreditu prevodom na účet. Od tej chvíle môžete využívať našu SMS bránu.

Ako sa prihlásiť do SMS brány?

Prihlásiť sa môžete nasledovne: Služby -> SMS brána -> Prihlásenie alebo v hornom menu vyberiete položku SMS BRÁNA. Nasledne budete presmerovaný na SMS bránu kde sa budete môcť prihlásiť pomocou prihlasovacích údajov, ktoré Vám boli zaslané v prvom emaily.

Ako si zakúpiť kredit?

Nákup kreditu sa vykonáva dvoma spôsobmi. Prvý je prostredníctvom služby share*it!, kde si môžete zakúpiť kreditný kupón v hodnote 10€ alebo 25€. Ak potrebujete vyšší kredit, musíte si zakúpiť viacej kupónov. Druhý spôsob je prevodom na náš účet, kde suma môže byť ľubovolná (min. 5€). Po prijatí platby na náš účet, Vám bude zaslaný email o navýšení kreditu. Následne Vám bude zaslaná faktúra na Vami zadanú adresu.

Bankový účet: ČSOB

Číslo účtu: 83439413/7500
Variabilný symbol: ako variabilný symbol uveďte vaše prihlasovacie meno bez štátnej predvoľby napr. ak prihlasovacie meno je 421987123456 variabilný symbol je potom 987123456Flex4Grid - Horizon 2020 project
News
04.06.2018
Každá firma prechádza určitým vývojom. V období 1/2015 až 3/2018 aktivity SAE - Automation boli ovplyvnené predovšetkým účasťou na projekte programu Európskej komisie Horizont2020 s akronymom Flex4Grid. Ako nás ovplyvnila účasť v tomto projekte sa dočítate v dokumente SAE – Automation, s.r.o. - charakteristika firmy - 2018.
12.03.2018
Pozrite si video - 2. časti tutorialu o MQTT publish/subscribe komunikácii s využitím OpcDbGateway.
03.02.2018
Pozrite si video, ktoré ukazuje možnosť využitia OpcDbGateway pre IoT. Demonštruje prípad použitia prenosu správ z automatizačného systému budovy do aplikácii využívajúcich MQTT subscribe klienta.