Static IMG (Flash replacement)

FAQAko sa zaregistrovať k používaniu SMS brány?

Zaregistrovať sa môžete priamo na našej stránke Služby -> SMS brána -> Registrácia. Vyplňte všetky potrebné údaje. Odoslaním potvrdzujete svoju registráciu. Na vami zadanú emailovú adresu Vám bude doručený email s vygenerovanými prihlasovacími údajmi. Do 24 hodín Vám bude odoslaný email s potvrdením o aktivácií Vášho účtu. Tento email bude obsahovať aj špeciálny šesťmiestny kód, ktorý budete používať ako variabilný symbol pri nákupe kreditu prevodom na účet. Od tej chvíle môžete využívať našu SMS bránu.

Ako sa prihlásiť do SMS brány?

Prihlásiť sa môžete nasledovne: Služby -> SMS brána -> Prihlásenie alebo v hornom menu vyberiete položku SMS BRÁNA. Nasledne budete presmerovaný na SMS bránu kde sa budete môcť prihlásiť pomocou prihlasovacích údajov, ktoré Vám boli zaslané v prvom emaily.

Ako si zakúpiť kredit?

Nákup kreditu sa vykonáva dvoma spôsobmi. Prvý je prostredníctvom služby share*it!, kde si môžete zakúpiť kreditný kupón v hodnote 10€ alebo 25€. Ak potrebujete vyšší kredit, musíte si zakúpiť viacej kupónov. Druhý spôsob je prevodom na náš účet, kde suma môže byť ľubovolná (min. 5€). Po prijatí platby na náš účet, Vám bude zaslaný email o navýšení kreditu. Následne Vám bude zaslaná faktúra na Vami zadanú adresu.

Bankový účet: ČSOB

Číslo účtu: 83439413/7500
Variabilný symbol: ako variabilný symbol uveďte vaše prihlasovacie meno bez štátnej predvoľby napr. ak prihlasovacie meno je 421987123456 variabilný symbol je potom 987123456Flex4Grid - Horizon 2020 project
News
28.07.2017
Rozširovacie DLL, konfigurácie a príklady procesných databáz pre OpcDbGateway a SAEAUT SCADA začíname zverejňovať ako open source na GitHub v OpcDbGatewayEnhancements . Radi uvítame prispievateľov do tohto projektu. ...
29.06.2017
OpcDbGateway umožňuje spracovávať údaje z rôznych externých procesov a tiež zapisovať do nich využívajúc rôzne metódy medziprocesovej komunikácie. Tento článok popisuje možnosti a jednu konkrétnu implementáciu medziprocesovej komunikácie založenú na použití štandardného výstupu z externého procesu do procesu výkonnej aplikácie OpcDbGateway. Hotové alebo vlastné konzolové aplikácie komunikujúce cez štandardné vstupy, výstupy alebo parametre rozhrania príkazového riadka môžu výrazne zvýšiť konfigurovateľnú a/alebo naprogramovanú funkčnosť integrovaných aplikácií založených na OpcDbGateway.
27.06.2017
OpcDbGateway umožňuje doplniť konfigurovateľnú funkcionalitu pomocou zákazníckych DLL. Výmena dát medzi hlavnou výkonnou aplikáciou a zákazníckou DLL môže byť zabezpečená cez funkčné rozhranie v štýle jazyka C alebo cez zdieľané procesné premenné obrazu procesu v pamäti. Výhody a problémy obidvoch metód sú popísané v tomto článku.